Aktuality

Otevírací doba

Út - Pá : 10:00 - 19:00

So : 12:00 - 18:00

Certifikát výjimečnosti

Díky našim zákazníkům a jejich recenzím jsme již druhý rok za sebou získali ocenění Certifikát výjimečnosti turistického serveru TripAdvisor – všem moc děkujeme za přízeň

Cokoovoce

Čokoládové fundue s ovocem

Vaše nejoblíbenější fondue variace - čistá belgická čokoláda stáčená při 40°C a mix čerstvě nakrájeného ovoce. K němu si můžete přidat domácí šlehačku, mix ořechů, sušenky a další.

O nás

Kdo jsme?

Chocafé je originální čokoládová kavárna v centru Prahy. Byla založena v roce 2014 mladým a ambiciózním podnikatelem, obchodníkem, kterému na českém trhu chyběla čokoláda vysoké kvality. Začátky nebyly jednoduché, tvrdá práce a budování vztahu se zákazníky se však vyplatilo. Dnes patří Chocafé mezi často vyhledávané a oblíbené podniky v Praze, a to nejen stálými zákazníky, ale také turisty, kteří se k nám rádi vracejí.

Čím jsme výjimeční?

 • přinesli jsme na trh zcela nový, unikátní produkt - specializujeme se na čistou belgickou čokoládu servírovanou k jídlu při 40°C a to v mnoha fondue variacích
 • na portále TripAdvisor se více jak dva roky umísťujeme v TOP 3 v kategorii Dezerty, Káva a čaj a zároveň si dlouhodobě udržujeme velmi vysoké hodnocení i mezi všemi restauracemi v Praze
 • vysoké hodnocení a dobré recenze máme i na Googlu (4,7/5) a Facebooku (4,9/5)
 • jsme proslulí svými čerstvě pečenými křehkými vaflemi
 • zakládáme si na čerstvosti a kvalitě všech našich produktů
 • dbáme na perfektní zákaznícký servis a spokojenost našich návštěvníků i zaměstnancůCo nabízíme?

Co nabízíme?

Základním prvkem našeho sortimentu je čokoláda. V naši kavárně ji nabízíme ve dvou variantách. První je čistá belgická čokoláda, kterou stáčíme při 40°C. Vy si ji můžete vychutnat na čerstvě upečené vafli nebo v rozmanitých fondue variacích. Ke skleničce čokolády pro vás připravíme vaši oblíbenou přílohu (mix čerstvého ovoce, mix ořechů, výběrové sušenky, preclíky aj.)

Druhou variantou čokolády v naší nabídce je nápojová čokoláda. Vy si můžete zvolit od bílé (30 % kakaa), přes extra hořkou (82 % kakaa) až po gurmánskou (např. z Vietnamu, Peru, Ekvádoru, aj.). My ji pro vás připravíme z pravé čokolády a mléka v poměru 1:1. V letních měsících tuto nápojovou čokoládu nabízíme i ve studené variantě.

Kromě čokoládových fondue variací a nápojové čokolády nabízíme také mnoho jiných pochutin. Sami si z čokolády vyrábíme řemeslné tabulkové čokolády, košíčky, a jiné. Zákazníci si mohou vybrat ze široké nabídky teplých i studených nápojů, pralinek, dezertů v čele s domácími máslovými kremrolemi a jiných specialit, u kterých dbáme na nejvyšší kvalitu a nejlepší chuť.

Náš nabídkový list

Galerie

Franchising

CHOCAFÉ FRANCHISA

Chcete se stát úspěšným podnikatelem, otevřít si vlastní kavárnu a zároveň mít po svém boku silného partnera? Dnešní doba, nejen kavárenská, dává mnohým podnikatelům nadějné vyhlídky na rozjetí vlastního podniku, ale uspět mezi velkou konkurencí není vůbec jednoduché. Kavárně Chocafé se to dlouhodobě daří, a proto se rozhodla nabídnout svůj koncept ve formě franchisy, usnadnit a pomoct Vám v nesnadných začátcích podnikání.

Proč do toho jít s námi?

 • do začátku Vám postačí menší kapitál
 • stabilní postavení a jméno Vám pomůže přilákat stálé i nové zákazníky
 • nemusíte se zamýšlet nad identitou své kavárny - celou značku jsme již vyřešili
 • naše bohaté zkušenosti Vám rádi předáme (formou manuálů, školení, aj.)
 • naše ceny jsou důkladně promyšlené a nastavené
 • máme dlouhodobé a prověřené dodavatele, na které je spolehnutí

Díky několikaletým zkušenostem ulehčíme Vaši cestu a předáme Vám vše téměř hotové, připravené pro zákazníky. Samozřejmě bude záležet také na Vás, jak se o svou novou kavárnu budete starat a jakou tvář/jméno budete značce Chocafé dělat. My budeme celou dobu po Vašem boku, připraveni podat pomocnou ruku či poradit, jak se neustále zlepšovat, tak, abyste ve svém podnikání neustále směřovali k úspěchu.

Líbí se Vám náš koncept a chcete se o něm dozvědět více? Nebojte se se svými dotazy obrátit na majitele, franchisora Honzu Nováka! (info@chocoffee.cz)

Kontakt

Spálená 8/80 | Praha 1

Út - Pá:  10:00 - 19:00

So: 12:00 - 18:00

Kontaktujte nás

©2017

All rights...

Sdílejte s námi